• Свеж
Светла на Skechers: Rainbow Racer осветли патики

Светла на Skechers: Rainbow Racer осветли патики

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Дајте give целосен спектар на спортски стил и светлосна забава со светлата на Skechers S : чевли за тркачи на виножитото. Атлетска ткаенина од мрежа и мазна сјајно завршете го синтетичкиот горен дел во лизгање на банџи, светло спортски патика со детали во форма на виножито во форма на виножито. Спортска ткаени ткаенина од горниот дел со облак. Сјај металик текстурирани синтетички преклопувања и дизајн на печатење на ленти за ремени. Bungee се залепи на осветлување на спортски дизајн на патика. Убаво сино небо со ткаенина од печатење со облак. Воздушна ладна меморија за меморија за удобност удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи