• Свеж
Мармонт Хил линија на палми, врамена wallидна уметност

Мармонт Хил линија на палми, врамена wallидна уметност

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Во оваа сива линија на палми, врамени wallидни уметнички дела, улиците се обложени со палми, ставајќи ве во средина гледајќи ја нивната патека да избледи во далечното светло сонце и атмосфера. Гордо ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рачно врамно. Со вклучени куки за поставување wallидови, овој вештачки акцент е подготвен да се обеси веднаш штом ќе ја достигне влезната врата. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под висока оптичка јасност, плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Детални спецификации

Додатоци на производи