• Свеж
Скоро природно 20in. Вештачки аранжман на лисја од јавор и бобинки во бела урна, портокал

Скоро природно 20in. Вештачки аранжман на лисја од јавор и бобинки во бела урна, портокал

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Скоро природното 20in. Вештачки аранжман на јавор и бобинки во бела урна е совршен акцент на кој било простор. Ако уживате да шетате низ главната улица за да фатите есен зеленило, не гледајте подалеку од овој вештачки аранжман на лисја од јавор и бобинки. Ние го дизајниравме ова парче како палета на пријатни нијанси со лисја од јавор што пукаат од урната и се истакнаа со зрели бобинки што го имитираат падот на зеленилото. Бидејќи предвидувањето на овој природен феномен е тешко, можете да го доживеете токму од удобноста на вашиот дом. Стоејќи на 20 "од зачудувачка, изјава вредна бела урна, донесете го падот на зеленилото денес во вашиот простор. Украсете во парови на рабовите на мантелот или фоајето за топол допир. Аранжманите од свила се произведуваат со употреба на синтетички материјали, како што се полиестерски материјал или пластика, и се добро дизајнирани и конструирани да бидат живот како живот. Оваа ставка ќе треба да се преобликува кога ќе се отстрани од безбедното поле за да му овозможи да ја достигне својата целосна големина. Вашиот вештачки аранжман ќе изгледа убаво за наредните години; едноставно избришете ја чистата со мека сува крпа кога е потребно. Скоро природно 20in. Лист од јавор и бобинки вештачки аранжман во бела урна, портокалова : целокупна димензии на производот : H : 20 in. W : 14 in. D : 6 in. Донесете го падот на зеленилото на вашиот простор. Разновидните лисја богати со боја со природно детали што се појавуваат. Нагласени со сјајни бобинки. Сместено во елегантна бела урна. Препорачани само за затворено употреба. Вештачките аранжмани се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани добро дизајнирани и изработени да се биде живот како изглед. Предметот ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од кутијата; Овој аранжман лесно може да се наведнува за целите на преобликување - ве молиме одделете ги и испечете ги ливчињата и стеблата за да се постигне посакуваната полнота. Димензии на урн : H : 7,5 in. W : 4,5 in. Д : 4,5 ин.

Детални спецификации

Додатоци на производи