• Свеж
Кралската природна закуска на Елинора се џвака, Г

Кралската природна закуска на Елинора се џвака, Г

DEN 183.68

Од стока
Во магацинот

Кралските природни закуски од Елинорас, кожјата со риби е совршен третман со риби за кучиња. Тоа е чисто природен производ без никакви адитиви или конзерванси. Оваа џвакање е направена исклучиво од сушена исландска риба кожа и се одличен извор за Омега-3. Околу 77 проценти од сушената риба кожа е протеин, а остатокот е претежно влакна. Тој е многу здрав за кучињата и особено е корисно за одржување на добри заби и прекрасен капут. Сите природни. Нема адитиви или конзерванси. Извор на Омега-3. Од длабоките води околу Исланд.

Детални спецификации

Додатоци на производи