• Свеж
Игра за момчиња на Рибок на шорцеви за обука, 2-пакувања, големини 4-18

Игра за момчиња на Рибок на шорцеви за обука, 2-пакувања, големини 4-18

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Резултат на две пакувања момчиња ткаени шорцеви за обука од Рибок. Направено од материјал што е истегнат, мек и лесен. Одлично за само дружење со своите пријатели или тренинг за неговата следна голема игра. Шорцевите имаат еластична лента за половината, две отворени странични џебови и еден патент џеб на бутот. Повлечете го дизајнот, го олеснува ова за промена во и надвор. Лесно спарете се со резервоарот за момчиња Reebok или Tee. Завршете го изгледот и ставете ја главата на вашето момче во играта. Момчињата истегнуваат ткаени шорцеви за обука, 2-пакувања. 89% полиестер, 11% спандекс. Еластична лента за половината. Странични панели на мрежа во поп боја. 2 џебови на отворена страна; 1 патент џеб на бутот. Лого на Делта Делта и Wordmark во поп боја.

Детални спецификации

Додатоци на производи