• Свеж
Сет на панел за завеси на Скотсдејл

Сет на панел за завеси на Скотсдејл

DEN 239.68

Од стока
Во магацинот

Запуштете ја вашата чудесна страна со сетот на панелот за завеси од 2 парчиња Скотсдејл. Изработено од 100% полиестер за перење машина, секоја табла содржи заглавие на џебот на шипката што ќе одговара на шипките за завеси до 2 "дебели. Забавен додаток на кој било прозорец. Главникот Скотсдејл 2 парчиња сет на завеси.

Детални спецификации

Додатоци на производи