• Свеж
Без граници на резервоарот за капчиња на јуниори, големини XS-3XL

Без граници на резервоарот за капчиња на јуниори, големини XS-3XL

DEN 240.00

Од стока
Во магацинот

Вратете се и уживајте во лежерните вибрации и бохо стил без врвот на капчињата за граници. Одликувајќи се со склопување на кривата, мешавина од текстурирани шевови и зашилен преден полите, овој резервоар се облекува нагоре или надолу без напор. Weekentе го сакате со омилените тексас шорцеви за време на викендот, но исто така пробајте ги спарени со панталони со широки нозе и сандали за датум ноќ. Исклучиво на. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави; ленти за градник-пријателски распоред. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мешана текстура на бод; зашилени предни полите; сите ленти; нелиран. Врвот на резервоарот за капчиња за јуниори од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи