• Свеж
Странична маса на обиколка

Странична маса на обиколка

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Инспирирана од модерен дизајн од средината на век, страничната маса има бел врв во финиш со висок сјај што убаво е во спротивност со топлите, цврсти дрвени нозе. Пар со други предмети од колекциите Roundabout, Hudson и Novo за да го завршите изгледот. Странична табела со кружен тек : модерен стил од средниот век. Солидни дрвени нозе. Лесно собрание. Пар со други предмети од колекциите Хадсон, Ново и обиколка.

Детални спецификации

Додатоци на производи