• Свеж
Детската соба од „Ступел мали момчиња“ никогаш не треба ... секогаш да се будат еден ден постари wallидни плакети Дафне Полсели

Детската соба од „Ступел мали момчиња“ никогаш не треба ... секогаш да се будат еден ден постари wallидни

DEN 191.84

Од стока
Во магацинот

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи - Оваа преголема верзија е 40% поголема од нашиот стандард. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Дафне Полсели.

Детални спецификации

Додатоци на производи