• Свеж
Игра за хокеј на хокеј на лав спортски мерила

Игра за хокеј на хокеј на лав спортски мерила

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Хокејската игра „Лав Спортс Шуфл“ ќе ве задржи семејството и пријателите да се забавуваат со денови играат еден на еден или да создадат турнири на семејни пријатели, предмет на играта е да го пукате пик во вашите противници за голма, внимавајте на голот за пречки пред голот, пред себе, предната пречка Од целта, обидете се да ја искористите за снимките на банката, оваа игра доаѓа со хокеј стапчиња и Puckssku : Sport B00oinoik8 LION Sports Shuftle Tabletop Game : Show the Pak во целта на вашите противници. Вклучува пречка за целта. Вклучува хокеј стапчиња и пакети. Димензии : 24 "l x 16" w x 1,75 "ч. Модел# 63316.

Детални спецификации

Додатоци на производи