• Свеж
Вестон домашен клуч за клучеви на тавани со тапациран стол со нозе од црно дрво, сет од 2, сива постелнина

Вестон домашен клуч за клучеви на тавани со тапациран стол со нозе од црно дрво, сет од 2, сива постелнина

DEN 2719.84

Од стока
Во магацинот

Дајте му на вашата јадење или бар област нов изглед со овие столчиња за шалтер. Овие предмети се изградени со силна дрвена рамка и имаат уникатен дизајн на клучни дупки во столот назад. Дополнителното амортизирање и вграденото одмор во нога се осигура дека ќе бидете удобни додека пиете или уживате во оброк. Вестон домашен клуч за клучеви за клучеви за висина сет од 2, црни, повеќе бои : контра висина. Се продаде како сет од 2. Дизајн на клуч за грб. Постелни тапацир. Потребно е собрание. Севкупни димензии : 42 "H x 19" W x 23 "l.

Детални спецификации

Додатоци на производи