• Свеж
Кутија за складирање на стерилит QT

Кутија за складирање на стерилит QT

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Кутија за складирање на QT од 1847 година од 1847 година од 1847 година има затемнета основа што овозможува лесно да се идентификуваат содржините и да се прилепи на капакот за безбедно складирање на содржината. Стерилит 14,5-галон (58-кварт) кутија за складирање, сет од 8 : кутија за складирање на QT од 1847 година од 1847 година од 1847 година има безбедна, прилепување на капакот и затемнета основа за видливост на содржината. Дарежлив 58 QT капацитет. Сет од 8. Направено од тешка пластика . Snap на капакот за безбедно држење на содржини . Димензии на артикалот- 23.18 L x 16,88 W x 12,5 h ". Димензии на испорака- 24,25 L x 17,75 W x 22 h". Испорака тежина 30 фунти. Погледнете го целото складирање на домот. Заштеди пари. Живеј подобро.

Детални спецификации

Додатоци на производи