• Свеж
Винкрафт Флорида Гејтерс 3,5 Фле Магнет

Винкрафт Флорида Гејтерс 3,5 Фле Магнет

DEN 79.52

Од стока
Во магацинот

Нема ништо слично како крстарење по автопатот, особено кога знаете дека Гејтрите на Флорида се добро застапени. Со овој Wincraft Florida Gators Flex Magnet на вашето возење, можете да им покажете на сите други на патот колку сте само страствени за вашиот тим! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Флексибилен. Бренд : Винкрафт. Материјал : 100% ПВЦ. Површинска миење. Увезени. Мерки приближно. 3.5 ''. Официјално лиценциран. Печатена графика.

Детални спецификации

Додатоци на производи