• Свеж
14к розово злато женско 20 Brill ѓердан со отворен кабелски ланец

14к розово злато женско 20 Brill ѓердан со отворен кабелски ланец

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

14 K розово злато женско 20 "2,10мм Brill Отворен кабелски ланец ѓердан со 050 мерач и ознака за квалитет на заклучување на јастог. Екстремно фин ланец направен во 14К злато со тенка физика која оди со секоја пригода. Направено да се одмори удобно на телото со А. Прецизен симетричен дизајн, ќе се чувствувате како да се прашувате зошто ова не беше дел од вашата колекција порано. Загарантирано е 100% задоволство. Ако има проблем со вашата ставка, можете да го вратите без никакви проблеми. Вешто произведено. Целиот декоративен Процесот е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Загарантирано е да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Доставен со вас во умот за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршено за давање подароци. 14 Злато Карат (14К). orенски жени/ тинејџери.

Детални спецификации

Додатоци на производи