• Свеж
Ѓердан за подарок за 20 -ти роденден на Анавија за неа, ѓердан од сребрени мониста за годишни жени, подарок за роденден на најдобар пријател -[Прилагодена картичка]

Ѓердан за подарок за 20 -ти роденден на Анавија за неа, ѓердан од сребрени мониста за годишни жени, подарок

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

✿ 20 -ти роденден 925 Стерлинг сребрени мониста накит за накит овој деликатен ѓердан за подароци од 20 -ти роденден се одликува со 20 мониста, виси од деликатниот сребрен ланец. Кога таа го носи овој прекрасен ѓердан од 20 мониста, по еден за секоја драгоцена година, ќе има потсетник дека вашата сентиментална за неа е бесконечна. Било да е тоа сестра, ќерка, внука или внука. Совршен подарок за роденден. ✿materials приврзоци : мониста, ланец : 925 Стерлинг сребро ✿ Упатства за грижа ви препорачувам да не испрскате хемикалии (т.е. парфеми, лосиони или спреј за тело) на ѓердан за да ја зачувате неговата долговечност. Ве молиме, следете ги овие совети за зачувување на долговечноста на ѓерданот. За чистење, најдобро е да користите мека крпа за микрофибер за да го исчистите накитот од smudges. Како да се персонализирате : Чекор 1 : Поставете нарачка : Додадете ги вашите производи во количката и целосниот исход.СТРОВИ 2 : Персонализирајте : Откако ќе се постави вашата нарачка, ќе добиете е -пошта од прилагодено. Следете ја врската дадена во е -поштата за да ја внесете вашата персонализација. Честитка 3 : Поднесете персонализација : Откако ќе ги внесете сите ваши детали за гравура, кликнете Поднесете. Материјали : приврзоци : мониста, ланец : 925 Стерлинг сребро. Големина на приврзок : 0,16 "x 2,36". Должина на ланецот - 16 " + 2" инчи (2 инчи е ланец за продолжување). Ѓердан ќе биде спакуван со торба за додатоци за подароци (вклучува темно зелена чанта, хартија за ткиво, сребрена крпа за полирање) подготвени за надавање.

Детални спецификации

Додатоци на производи