• Свеж
SMS SMS NO-STUD SMART уред

SMS SMS NO-STUD SMART уред

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Без разлика дали станува збор за паметен уред како Roku Ultra, Apple TV, Ring Camera или Google Home, паметната полица „Hangman No-Stud“ ќе ви овозможи лесно да го поставите вашиот паметен уред насекаде во вашиот дом. Овој едноставен систем за монтирање користи ситни нокти кои вметнуваат во заграда за блокирање на алуминиум во алуминиум, обезбедувајќи го вашиот паметен уред на идот. Изберете го вашето место и закачете го, не грижете се за столпчиња! Оваа црна полица ќе инсталира дури и преку излез за да може да дејствува и како станица за полнење, исто така. Идеално за виси повеќето паметни/стриминг уреди како Roku Ultra, Apple TV, Google Home и Ring. Инстали за неколку минути со вклучени нокти; Не се потребни столпчиња, вежби или сидра. Инсталира насекаде на drywall, гипс или облога. Направено од алуминиум од одделение од авион со трајна, обложена во прав. Остава само ситни дупки за отстранување. Исекот овозможува лесно управување со кабелот. Димензии : 6 in. W x 4.2 in. D. Зачува до 20 фунти . Вклучува хардвер и ниво. Мермер.

Детални спецификации

Додатоци на производи