• Свеж
Технолошки анорак на мажите на Атлу

Технолошки анорак на мажите на Атлу

DEN 543.84

Од стока
Во магацинот

Се сопнавте на нашиот извонреден технолошки анорак, изграден со носивост на паметни алатки и одличен стил. Лесниот материјал за микро Ripstop доаѓа со PU облога за да ве заштити од елементите и ракавот и двојните кенгур џебови се одлични за чување на вашите работи. Патентот на рамото, страничниот патент и банџи на полите ви дозволува да го прилагодите вклопувањето. 100% полиестер микро риспепп. 100% постава за полиестерска мрежа. P/u обложување за репелуција на вода. Џеб од кенгур w/ џебови со патент. Џеб со патент ракав. Страничен патент за вентилација. Бунџи на полите за прилагодливост. Iridescent рефлексивно лого на Атлукс. Машина за перење. COO-Jordan.

Детални спецификации

Додатоци на производи