• Свеж
Шик женски истегнување на двојката влечење на оставата, панталони

Шик женски истегнување на двојката влечење на оставата, панталони

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Chicенскиот женски бедфорд Кордур се повлекува на Пант е одлично ажурирање на главниот гардероба. Одликувајќи се со еластична лента за половината и ткаенина за истегнување, оваа пантолона е доволно удобна за целодневно носење. Ова ќе стане ваш омилен. Шик : Повлечете се на Пант. Опуштено вклопување. 29,5 "Inseam. Права нога. Еластична лента за половината. Предни џебови.

Детални спецификации

Додатоци на производи