• Свеж
Големо парче котел варени јаболка, малина Хибискус и екстракт од зелено кафе 4. Оз

Големо парче котел варени јаболка, малина Хибискус и екстракт од зелено кафе 4. Оз

DEN 387.20

Од стока
Во магацинот

Fit-line Energythe Земјата се зголеми за вилушка, ова ќе биде добро. Извор на овошен извор на витамин CA. Ајде да одиме! Подготвени да јадеме парчиња, парчиња и сосцентрален хибискус Флаворентурно без маснотии и глутен Фенен -Гмо потврден 3 G кофеин по сервисингграндма Хуернер на вашиот нов омилен гриц за вклопување не значи да подлегнете на диета за диети - да се биде фит е животен стил! Четири различни сорти промовираат енергија, моќ, рамнотежа и убавина. Фрли еден во вашата торба за теретана пред да се врти класата и одете напред со вашето вклопување. Јаболка, малини, вкус на хибискус и екстракт од зелено кафе. Толку неверојатно вкусен! Ова комбо ќе донесе радосен лифт на час дух и тело. Ослободени од ГМО, глутен и маснотии. Одрекување на овие изјави не се оценети од ФДА. Овие производи не се наменети да дијагностицираат, лекуваат, лекуваат или спречуваат каква било болест. Голема парче котел варени јаболка, малина Хибискус и екстракт од зелено кафе 4,5 мл.

Детални спецификации

Додатоци на производи