• Свеж
Девојки девојки врзаат боја на грав и ракавици, една големина најмногу се вклопува

Девојки девојки врзаат боја на грав и ракавици, една големина најмногу се вклопува

DEN 192.00

Од стока
Во магацинот

Девојки девојки Тај Дај Бени и Сет на ракавици - Чувајте се топло во овие пријатни плетени капи и нараквици. Трендовски бои за боја на вратоврска ќе додадат изјава во вашата гардероба. Сетот вклучува : капа на Beanie и пар нараквици; Beanie Hat : Plit Ribbed Design со шема на боја на боја и лепенка за бренд за правда; Нараквици : плетена цврста боја; 100% акрилик; Една големина најмногу се вклопува; Миење на рацете - линија сув рамен. Миење на рацете - линија суво. 100% акрилик. Увезен - Кина.

Детални спецификации

Додатоци на производи