• Свеж
Мажите жлебови Рио затворен флип -флип -флоп сандали

Мажите жлебови Рио затворен флип -флип -флоп сандали

DEN 335.84

Од стока
Во магацинот

Уживајте во истрошениот, сакан изглед на нашите мажи Groove Rio Indoor Outdoor Flip Flop Thong Sandals! Исцедената лента се комбинира со мека нога за позната удобност и лесен стил. Одликувајќи се со удобно ергономски не-лизгачки единствен, дизајниран совршено и за затворен и за надворешна употреба, ги прават нашите сандали идеално остварување на одење. Шик, стилски и модерен. Нашите сандали ќе одат одлично со секоја гардероба. Средниот ѓон е изработен од TPR материјал што се осигура дека пети и нозе се чувствуваат удобно. Флип -флип -флип -арузи, исто така, прават одличен секојдневен подарок за пријатели или семејство, нарачајте ги денес! Дизајн зашиени од сандали со амортизери со перничиња. Мекото ткаенина од каишот го намалува триењето помеѓу прстите и каишот за удобно носење. Не-лизгање водоотпорен гумен текстуриран ѓон за додадена влечење на подот. Направени со врвен висок квалитет на нов материјал, овие флип -апостолки комбинираат класичен добар изглед со издржливост. Удобно со опуштено вклопување, овие флип -апостолки се совршен избор на животниот стил во движење.

Детални спецификации

Додатоци на производи