• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Ava Canvas Art by Dean Russo, златна украсна рамка

Трговска марка ликовна уметност Ava Canvas Art by Dean Russo, златна украсна рамка

DEN 1530.08

Од стока
Во магацинот

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Ава“ платно уметност од Дин Русо, злато украсен рамка : Уметник : Дин Русо. Предмет : животни. Стил : Поп -уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Детални спецификации

Додатоци на производи