• Свеж
Sofia Jeansенски женски марисол подигање со средни фармерки

Sofia Jeansенски женски марисол подигање со средни фармерки

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Безвременската бела завршница ги прави овие фармерки за подигање на Марисол достоен додаток на ротацијата на тексас. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : El Acabado en blanco que nunca pasa de moda hace que los jeans marisol bootcut jeans sean una valiosa adición a tu colección de mezclilla. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'8-1/2 ”, половината : 25”, биста : 32 ”, колкови : 36”/Medidas Aproximadas de la Modelo : estatura : 5'8-1/2 "; Cintura : 25" ; Busto : 32 "; Caderas : 36". Омилен модел е носење со големина 4/la modelo que se presenta viste una talla 4. приближно. In Seam : 32-1/2 "/largo de Enterepierna aproximado : 32-1/2". Hi-Rise; Bootcut/Cintura Alta; Корте пара Бота. Затворање на копчињата со ZIP Fly/Bragueta de Botón Con Cremallera. Стајлинг со пет џебови со метални навртки за потписи/Diseño de Cinco Bolsillos Con Remaches Metálicos Exclusivos. Зошто ќе го сакате : Започнување со вашиот летен стил, само полесно се снаоѓав со фармерки направени во удобна мешавина од памук и ткаенина за истегнување. Cómoda tela de mezcla de algodón que estira. 98% памук/2% спандекс/98% алгодон; 2% LICRA. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Фармерки за подигање на жените од фармерките на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Детални спецификации

Додатоци на производи