• Свеж
Гилдан тешка мешавина на млади за млади во екипажот на екипажот

Гилдан тешка мешавина на млади за млади во екипажот на екипажот

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Маичката за екипаж на екипажот Гилдан ќе го задржи вашето дете топло и удобно. Оваа маичка со мешавина од памук може да се носи секој ден и во текот на целата година! Достапно во разновидни бои. Гилдан Младинска екипа на екипажот : Мешавина од памук. Гилдан. Машинско миење ладно. Колче за екипаж. Долги ракави. Без ознака. Достапно во разновидни бои.

Детални спецификации

Додатоци на производи