• Свеж
Девојки за правда плетеа од распрскувач, големини XS-XLP

Девојки за правда плетеа од распрскувач, големини XS-XLP

DEN 408.00

Од стока
Во магацинот

Чувајте ја пријатна оваа сезона со правда девојки плетејќи Кордурој Флејр! Овие симпатични пожари имаат мека кордора во зимската боја на вашата мода. Неговата еластична лента за половината ги прави овие совршени за целодневно носење. Спарете го со својот омилен правда за обичен, пријатна изглед! Материјал : 58% памук, 39% полиестер, 3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Slim Fit. Затворање : Повлечете стил. Rise & Inseam : Mid Rise, Size M (10) има 26 "inseam. Џебови : Ниту. постојано се развива стил.

Детални спецификации

Додатоци на производи