• Свеж
Сет на сјајни разновидни класични украси од оревчери 5 “

Сет на сјајни разновидни класични украси од оревчери 5 “

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Northlight Додадете допир на класичен шарм на вашиот декор за одмор со овие прекрасни Божиќни украси. Тие се карактеризираат со 3 уникатни оревици донирани во сјајна сјајна облека што е украсена со европски кристали. Може да се обеси на дрво или да застане на полица или мантил. Карактеристики на производот : сет од 3 украси на оревчери. Вклучува : 1 тапанар на кралот 1 и 1 војник. Облечена во сјајна црвена сина златна и бела облека. Секој има бела коса и брада. Орнаменти се завршени во сјај. Секој стои на цврста рунда златна база. Дојдете опремени со златна жица за виси. Препорачано само за внатрешна и украсна употреба. Димензии : Војник : 5,5 "H x 1,75 " W x 1.5 "D. Drummer : 5.25 " H x 1,75 "W x 1.5 " d. Кинг : 5.25 "H x 1,75 " W x 1.5 "г. материјал (и) : дрво/faux крзно/сјај/жица сет од 3 сјајни украси на оревчести. Секоја со уникатна облека и додатоци. Доаѓа подготвено за виси на злато Јамка. Може да се користи во слободен формат. Орнаментот се преплавува во сјајот.

Детални спецификации

Додатоци на производи