• Свеж
Гербер бебе девојки со кратки ракави бренд, бренд, 4-пакувања

Гербер бебе девојки со кратки ракави бренд, бренд, 4-пакувања

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Здраво, пролет и лето! Нашите каросерии за бренд со кратки ракави се суштински облеки на топло време за вашето малечко. Направено со меко памучно ребро, секое тело е нежно на кожата на вашето бебе. Овој материјал за дишење е совршен за да спречи осип ако вашето малечко се потете во топлината на пролетта и летото. Секоја бренд за бебиња на брендот има лесно вклучено и исклучено проширување на деколтето на рамото. Ова деколте му овозможува на облеката да се лизне на отворот на главата на бебето, а потоа и над рамената на бебето кога е време да се промени. Нашите каросерии имаат и високо-позиционирани прилепувања на дното што ги одржува промените во пелена бргу и едноставни. Нашите каросерии се совршени да се носат сами како облека за бебиња, но исто така се одлични за положување. Нашите каросерии со кратки ракави се суштински дел од гардеробата на секое бебе заради нивната целодневна удобност, практичност и ткаенина со лесна нега. Додадете ги во вашата листа за проверка на регистарот или дајте им како внимателен и практичен подарок што секој родител е сигурен дека ќе го цени. Секое каросерија е машина што може да се мие и може да се суши машината. Овој пакет содржи четири каросерии на брендот. Го имавме овој производ независно сертифициран со Стандард 100 од ОЕКО-Текс, така што не мора да се грижите за штетните материи во облеката на вашето бебе. Стандард 100 од OEKO-Tex #1709050 Centexbel www.oeko- /Standard100 вклучува четири каросерии на брендот. Погодното дизајнирање се карактеризира со лесно вклучено/исклучено проширување на деколтето на рамото на лаптонот и високо-позиционираните дното на дното за брзи промени во пелена. Совршено да се меша, да се совпадне и слојот со нашите бебешки панталони, капачињата за бебиња, чорапите за бебиња и додатоците за бебиња за стилски изглед во потопло време. Едно розово, едно црвено, едно бело, и едно зелено/бело шарено каросерија. Карактеристики на екранот и сјајот печати овошје тематска уметност. Нашите основни каросерии за брендови се совршени за да додадат во списокот со списоци во регистарот или да му дадат како внимателен и практичен подарок на секој нов родител. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX #1709050 Centexbel www.oeko- /Standard100. Машинско миење / сушење суво.

Детални спецификации

Додатоци на производи