• Свеж
Опуштена екипа на Championенски Powerblend

Опуштена екипа на Championенски Powerblend

DEN 400.00

Од стока
Во магацинот

Пријатно во нашата ултра-мека и пространа екипа на Шампион Power Blend, во која има силуета со лабава фитла. Скриптата за мозочен удар со стилизирана четка додава поп боја на вашиот изглед. Направено со топла ткаенина од памук/полиестер со намалено смалување и пилинг. Ребрести манжетни и истегнување на половината за додадени женски детали. Чувствувајте се добро за вашата набавка, знаејќи дека е направено со американски памук и процент на рециклирани полиестерски влакна. Лабаво вклопување. Топло и удобно 9 мл. Мешана ткаенина од памук/ полиестер. Ребрести манжетни и лента за половината. Намален смалување. Намалена пилула. Процент на рециклирани влакна што се користат при изработката на ткаенината/изработената со нас одгледуван памук/-игрутната лента со лента на задниот врат. В лепенка на левиот зглоб/-24 3/4 'предната должина на телото.

Детални спецификации

Додатоци на производи