• Свеж
БЕСПЛАТНИ СОБРАНИЦИ ЗА ДОГОВОРНИ ДОГЛОВИ

БЕСПЛАТНИ СОБРАНИЦИ ЗА ДОГОВОРНИ ДОГЛОВИ

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Чувајте го вашиот стил ладен како денови загревајте со долгите шорцеви на Jeanан. Исечете ја средната должина и заврши со сурова полите за трендовски, но сепак опуштен изглед. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 0. одговара : опуштено вклопување. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 7,5 ”Inseam. Затворање : Поштеда-фронт со затворање на копчињата. Ockебови : стил од 5 џеб; Магичен грб триаголник. Аголот и поставувањето на џебовите на грбот што го прават вашето седиште да изгледа одлично . Карактеристики : јамки за појас; сурови полите. Долги џин шорцеви за жени од слободно собрание.

Детални спецификации

Додатоци на производи