• Свеж
СТУПЕЛ ДОМ ДЕЦОР ИНДУСТРИИ ИНДУСТРИИ Апстрактни крилја Фотографија на животни Врамена wallидна уметност по дизајн Фабриккен

СТУПЕЛ ДОМ ДЕЦОР ИНДУСТРИИ ИНДУСТРИИ Апстрактни крилја Фотографија на животни Врамена wallидна уметност по

DEN 1199.84

Од стока
Во магацинот

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : Мерки за ставка 16 должина x 1,5 длабочина x 20 висина инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени да висат - префабрикувани да бидат обесени со кој било нокти, завртка или друг основен хардвер што виси wallид. Апликација - Совршен декор додаток на кој било wallид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар итн. Дизајн од страна на уметнички дизајн Фабрик Кен.

Детални спецификации

Додатоци на производи