• Свеж
Трговска марка ликовна уметност рефлексија II платно уметност од Филип Хугонард, бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност рефлексија II платно уметност од Филип Хугонард, бел мат, дрвена рамка

DEN 1530.08

Од стока
Во магацинот

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Рефлексија II“ платно уметност од Филип Хугонард, бел мат, дрвена рамка : Уметник : Филип Хугонард. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Детални спецификации

Додатоци на производи