• Свеж
Lenovo IdeaPad 14 Целосен HD лаптоп на екранот на допир, Intel Core I I7-4510U, 256 GB SSD, Windows 8.1

Lenovo IdeaPad 14 Целосен HD лаптоп на екранот на допир, Intel Core I I7-4510U, 256 GB SSD, Windows 8.1

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

14 "Laptop Meet со двоен режим Разновидниот Lenovo Flex 2 (14 инчи), лаптоп со двоен режим 14 " со екран на допир што прелистува 300 степени од лаптопот до режимот на стоење. Lenovo Idea Pad 14 "Целосен HD лаптоп на допир на допир на допир, Intel Core i7 i7-4510 U, 256 GB SSD, Windows 8.1 Intel Core i7 2 GHz процесор обезбедува молња брза брзина и врвни перформанси за најтешките задачи и игри. 8 GB меморија е подготвена да работи моќна Програми со ефикасни перформанси. Екранот 14 "1920 x 1080 обезбедува одлично искуство за гледање на филмови. Виндоус 8.1 ОС паметно управува со вашиот хардвер и ефикасно работи со рутински апликации. 256 GB Вкупниот капацитет на SSD ги одржува вашите програми за работа активни додека вашиот компјутер продолжува од суспензија за секунди.

Детални спецификации

Додатоци на производи