• Свеж
Студената индустрија Бела хидранга модерна букет сликарство бело врамен уметнички печатен wallид уметност, дизајн од Лиз ardардин

Студената индустрија Бела хидранга модерна букет сликарство бело врамен уметнички печатен wallид уметност,

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. Уметнички дела се однесуваат на : сликарство; Цветни; Образец; Цветниот аранжман; Цвеќе; Растенија; Цветен букет; Модерно. Дизајн од Лиз ardардин.

Детални спецификации

Додатоци на производи