• Свеж
Skените на Skechers Women Bobs Keepsakes Ice Angel Spage Slippe

Skените на Skechers Women Bobs Keepsakes Ice Angel Spage Slippe

DEN 335.84

Од стока
Во магацинот

Останете пријатни и удобни во класичен стил со Keechers Bobs Keepsakes - Мекиот џемпер за чевли со леден ангел, плетена ткаенина горната. Лизгајте се на влечење на лежерна удобност. Мека кадифен јака од крзно од крзно. Детали за плетење текстура со кабелски ребра. Везено лого на Бобс. Повлечете ја потпетицата на табулаторот. Спуштено назад за лесно лизгање на ли> faux крзно со врвот на кадифена песна од пена од пена. Мека кадифен лагер за чевли со крзно. Arch перница на insol за дополнителна поддршка. Флексибилна гума внатрешна/надворешна влечење на надворешната страна. Бобс помага да се направи разлика за животните и децата.

Детални спецификации

Додатоци на производи