• Свеж
Табела за конзола Aukfa, дрво софа со фиоки за складирање за дневна соба ходник спална соба - бела

Табела за конзола Aukfa, дрво софа со фиоки за складирање за дневна соба ходник спална соба - бела

DEN 1599.84

Од стока
Во магацинот

Табелата за класичен акцент совршено се вклопува во која било дневна соба. Какво стилско парче конзола маса поставена за да ја воздигне вашата дневна соба или просторот за влез на фоаје! Нашата табела за конзола е разноврсен акцент што работи на многу места во еден дом : од влез до преполна дневна соба и пошироко, табелата на конзолата нуди простор за прикажување на парчиња украси, а истовремено расчистува неред. Табела за влегување во Aukfa со фиока, елегантна табела за конзола со складирање, табела за влез на табели со полици, цврста табела за конзола за дневна соба за влез во ходникот Фојер Студија за фоаје. Конзола табела софа табела за табела на табелата странична маса акцент табела за табела со две долни фиоки за карактеристики на влегувањето рационализирана правоаголна силуета за минимален изглед што ќе додаде класичен шарм во вашата дневна соба или трпезарија . квалитетна конструкција на дрво изградена со 100% високо- Одделение цврсто дрво рамка за зголемена долговечност и капацитет на складирање . има две специјални фиоки за складирање на дното за вкусно да ги извадат вашите работи со беспрекорен акцент потресен метален преден дел свртени рачки за влечење . Специјализиран дизајн во кој има изработени ориентални инспирирани од тренд на дизајнирање на странични акценти на странични страни Додавање на уникатен и елегантен допир . Завршен и запечатен со лаки за отпорни на чипс и чип за да додадете конзервативен прскање на боја на вашиот простор за живеење .. Димензиите периодично проверуваат дали сите врски се тесни.

Детални спецификации

Додатоци на производи