• Свеж
Девојки девојки Флип Секвен лого Top & Corduroy здолниште, сет на облеки од 2 парчиња, големини 2T-4T

Девојки девојки Флип Секвен лого Top & Corduroy здолниште, сет на облеки од 2 парчиња, големини 2T-4T

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Комбинирајте мода и удобност за вашето девојче за дете со овој дво-парчен сет од DKNY. Одликувајќи се на врвот со долг ракав со флип-секвенци и симпатично здолниште со кордори, оваа облека е совршена за целодневна забава и игра. Вклучува 1 горе и 1 здолниште. Врвот : тркалезен врат; долги ракави; трим на рамената; акценти на секвенци. Здолниште : дизајн на кордори; детали за предното копче; предни џебови. 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Лого на мали деца и здолниште поставено од DKNY.

Детални спецификации

Додатоци на производи