• Свеж
Аливија Форд женски плус големина на тексас со големина на детали

Аливија Форд женски плус големина на тексас со големина на детали

DEN 336.00

Од стока
Во магацинот

Квинтесенцијален стартер за гардероба во секоја сезона, тексас здолништето на Аливија Форд е симпатична, удобна и подготвена за било што. Чувајте го вашиот изглед кул и случајно и на врвот на ова со омилената графичка мета. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина : 16 W. Приближно. 32 ”долг. А-линија силуета. Должина на миди. Поштенски-фронт; Затворање на копчињата. Две странични џебови на цвест; Еден џеб за монети. Плетиран Гусет. 42% памук/32% полиестер/24% рајон/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Плус здолниште со тексас со големина за жени од Аливија Форд.

Детални спецификации

Додатоци на производи