• Свеж
Трговска марка ликовна уметност тешка рамка за слика од бреза од дрво со бел душек

Трговска марка ликовна уметност тешка рамка за слика од бреза од дрво со бел душек

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Тема : Празна рамка со Matproduct Тип : Рамка од бреза, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност со тешка уметност 11x11 рамка за слика од дрво од дрво со 7x7 бела матка : Предмет : Празна рамка со мат. Тип на производ : Рамка од бреза, бела матка, акрилик.

Детални спецификации

Додатоци на производи