• Свеж
A1HC ново -мачка дизајнирана бакарна рака завршена гума и монограмиран монограм б

A1HC ново -мачка дизајнирана бакарна рака завршена гума и монограмиран монограм б

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Го одржува вашиот кат чист кога ќе го украсите влегувањето со овој современ дом, кој вклучува цврста гума за поддршка за да помогне да се задржи килимот на место и да се спречат лизга. Атрактивниот дизајн на овој гумен доормат создава добредојден влез за вашите гости и издржливиот материјал за кокос има многу сообраќај на нозете. Препорачано за употреба на отворено во покриени области. Вакуум или тресете го душекот редовно за подолг живот. Ново развиена гума и кокошка обликувана Doormat - ова е сосема нов дизајн и големина развиен за прв пат во САД, погодна и за единечни и за двојни врати. Мат е изработена од природно коко влакна и висококвалитетна гума. Има голема површина за чистење за да ги исчисти и брише чевлите што ја одржува вашата куќа чиста. Објавени душеци се посилни и секоја мат се произведува индивидуално. Иако уништувањето е својствен дел од кокошката мат . тежок со заострен раб - производот е доволно тежок за да не се разнесе лесно. Има заострени рабови што го елиминираат ризикот од тропање. Ова е уникатно за оваа мат и додава на вашата безбедност . Совршена големина и пофункционална - 18 x 30 инчи прави голема големина и производот пофункционален. Оваа големина многу добро одговара на секоја двојна, па дури и една врата. Користете на предната или задната врата, внатрешен двор, во гаража, кој било друг влез и каде било таму има голем сообраќај однадвор . предложено да се користи во покриени области на отворено - сите производи засновани на кокос се предлагаат да се користат само под покриени области. Не изложувајте директно на дожд. Coir е апсорбирање на влага и отпорна на мувла. Апсорбира влага која доаѓа со чевли и брзо се суши . Декоративен дизајн - додава уникатен допир на влезната врата или задната врата додека е многу функционална. Користете само во покриени области на отворено. Не изложувајте директно на сончева светлина или дожд.

Детални спецификации

Додатоци на производи