• Свеж
Затоплувачи на свеќи и др. Елиминирајќи го сет на подароци за нафта, црна со еукалиптус

Затоплувачи на свеќи и др. Елиминирајќи го сет на подароци за нафта, црна со еукалиптус

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Сет на подароци за елиминирање на нафта, црна со еукалиптус мирис што го елиминира сетот за подароци за дифузер, дифузорот за црно светло и есенцијалното масло од еукалиптус. Елиминаторите на сите природни мириси ги намалуваат и ефикасно ги елиминираат мирисите, додека обезбедуваат придобивки од ароматерапија со употреба на штетни хемикалии. Комплетот вклучува пластичен дифузер без 100 ml БПА и едно шише од 10 ml воздушно масло плус елиминатор на природен мирис. Дополнителни мириси достапни за купување одделно. Елиминирајте ги смрдливите, миризливи мириси во вашиот простор без штетни хемикалии, синтетички мириси и аеросоли. Дизајн : Црна БПА пластична едноставна, елегантен дифузер од 100 мл со единечна бела LED светло. Елиминатор на природен мирис : Нашата комерцијална, природна, технологија за елиминирање на миризби врз основа на растенија се додава на есенцијални масла за да обезбеди искуство со ароматерапија што исто така ги отстранува малдорите од вашиот простор. Вклучува : Црна дифузер за ултразвучно масло од 100 мл, кабел, шише со еукалиптус масло плус елиминатор на мирис Елиминатор Употреба : Додадете вода во дифузер и испуштете ја посакуваната количина на елиминатор масло од мирис во вода. Вклучете го дифузерот и оставете да трчате колку што е потребно за да се ослободите од мирис. Повеќе алтернатива пријателска за земјата на традиционалните освежувачи на воздухот. Не-природен и растителен мирис на токсин, елиминирано маслото, додадено на маслото за мирис, е ефикасно во отстранувањето на малидарите од воздухот. Дифузерот е повторно употреблив и без отпад. ALL-NATURAL ODOR ELIMINATOR : Our proprietary, all-natural, plant-based odor eliminating technology is added to essential oils to provide an aromatherapy experience that also removes malodors from your space. INCLUDES : Black 100 m L Ultrasonic Oil Diffuser, Cord, Bottle на еукалиптус масло плус елиминатор на мирис. Користете : Додадете вода во дифузерот и испуштете ја посакуваната количина на масло од елиминатор на мирис во вода. Вклучете го дифузерот и оставете да трчате колку што е потребно за да се ослободите од мирис . повеќе алтернатива пријателска за земјата на традиционалните освежувачи на воздухот. Не-природен и растителен мирис на токсин, елиминирано маслото, додадено на маслото за мирис, е ефикасно во отстранувањето на малидарите од воздухот. Дифузерот е повторно употреблив и без отпад.

Детални спецификации

Додатоци на производи