• Свеж
Скоро природен 3,5 'замрзнат врв на бор вештачка елка во пластери, прелитни со јасни светла

Скоро природен 3,5 'замрзнат врв на бор вештачка елка во пластери, прелитни со јасни светла

DEN 624.00

Од стока
Во магацинот

Донесете го рустикалниот шарм на канадската шума со помош на овој замрзнат врв британски вештачко дрво на планината Колумбија. Неискусен кон природата, ова реално животно дрво е нагласено со фауксни пинкони во текот на целиот период и има изглед на свеж, мек снег на врвовите. 112 гранките со лесен за свиткување ви овозможуваат да ја обликувате и пената како што сакате, додека 50-те чисти светла создаваат топол, сјај на свеќи-заштедувајќи ви време и пари. Стоејќи на 3,5 'од металниот засадувач (вклучен во висина), оставете да снег во компактни простори. Свилените новогодишни елки се произведуваат со употреба на синтетички материјали, како што е полиестерски материјал или пластика, и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат живот како живот. Оваа ставка ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од безбедното поле за да му овозможи да ја достигне својата целосна големина. Вашата вештачка елка ќе изгледа убаво за наредните години; Едноставно избришете чиста со мека сува крпа кога е потребно. Севкупни димензии на производот : 20 во. W x 20 in. D x 42 in. Ч; Мерењата се пресметуваат од најоддалечената испружена димензија. Сместен во метален пластеник; Димензии на пластерот : H : 13 in. W : 7,5 во. Д : 7,5 во .. Lifelike замрзнати вештачки мини новогодишна елка. Пред-строги со 50 чисти светла и нагласени со faux pinecones. Лесни за свиткување гранки. Препорачано за украсна употреба во затворен простор. Вештачките дрвја се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Предметот ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од кутијата; Ова дрво лесно може да се наведнува за целите на преобликување - ве молиме одделете ги и испрскајте ги гранките за да ја постигнете посакуваната полнота.

Детални спецификации

Додатоци на производи