• Свеж
Он. УСБ -кабел за полнење за фитнес за фитнес Fitbit, 3 '

Он. УСБ -кабел за полнење за фитнес за фитнес Fitbit, 3 '

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Напојување со нашиот онн. Наполнете го кабелот за Fitbit Charge 4! Чувајте ја батеријата на Fitbit полна со нашиот кабел за полнење за Fitbit Charge 4. Додадете го со нашиот ONN. Кабел за полнење за полнење Fitbit 4. Ние сме на. до нешто тука. Ја извадивме кавгата од купување електроника и изградивме бренд што е свеж и едноставен. Со прекрасни пукања во боја, пронаоѓањето на вистинскиот производ никогаш не било полесно. Кажете му збогум на стресното донесување одлуки и стравот од патеката за електроника. Нашата мисија е едноставна .. да испорачаме одлични производи и да ги олесни. Изберете onn. И вратете се да ја користите вашата мозочна моќ за важните работи во животот . како да размислите за прашањето, "Што треба да го гледам гледањето овој викенд? Компатибилен со кое било USB-A порта. Должина од 3 стапки. Компактен и преносен. Спецификации : влез - 5 V/1 A; Излез - 5 V/0.5 A.

Детални спецификации

Додатоци на производи