• Свеж
Сет на ноќна ноќ за дневна соба во спална соба, дрвена маса, маса покрај креветот, кабинет за складирање на домови и кујна

Сет на ноќна ноќ за дневна соба во спална соба, дрвена маса, маса покрај креветот, кабинет за складирање на

DEN 1695.84

Од стока
Во магацинот

【Опис】 : Понекогаш не ни треба голема табела. Погодноста и елеганцијата се главните цели на кои обрнуваме внимание. Така, компактен, но практичен и убава ноќница како оваа не може да биде посоодветна. Има површина со природно дрво жито, лесна и грациозна. Изработена со табла за честички P2 и фиберборд со средна густина, таа е силна и издржлива. Освен горниот и отворената полица, долниот кабинет за складирање е исто така добар за складирање на лични работи. Места како што се спална соба, дневна соба, канцеларија, па дури и студија се сите таму каде што оваа маса во кревет вреди за нејзината вредност. ★ Определување на производот ★ 1. Multipurpose Nightstand : Погоден за спална соба, дневна соба, студија и канцеларија 2.Пацизно складирање : голем врв, отворена полица и кабинет за складирање 3. Заштита на приватност : 0,6 "Дебела врата со пролетни нерѓосувачки шарки и шарки и шарки од не'рѓосувачки и не'рѓосувачки шарки и шарки од не'рѓосувачки нерѓосувања и Метално копче 4. Виси од дрво : П2 табла за честички, супериорна фиберборд со средна густина, голем капацитет на оптоварување 5. Елегантна површина : ПУ (полиуретан) налепница со природно дрво жито, ПВЦ-запечатени рабови 6.Но бучава : Слики-докажано почувствувано почувствувано Подлога на дното на нозете Спецификации : Материјал : П2 табла за честички, MDF (фиберборд со средна густина) Боја : Цемент сива целосна димензија : 13,39 "L x 22 " W x 23.62 "H ТОП ДИМЕНСИ : 14,96 " " L x 23.62 "W димензии на одделот : 10.24 " L x 22 "W x 5.71 " H Димензии на кабинетот за складирање : 10.24 "L x 22 " W x 11.22 "H нето тежина : 30.86 lbs Оптоварувачки капацитет : 200 капацитет на оптоварување : 200 : 200 LBS (горниот табла), 50 bs (одделот и кабинетот) пакетот вклучува : 2 x кревети Табела 1 x Упатство за корисникот повеќенаменска ноќна мерка : Погоден за спална соба, дневна соба. П2 табла за честички, супериорна фиберборд со средна густина. Налепница со природно дрво жито, рабови запечатени со ПВЦ. Без бучава : Почувствувана подлога за слабеење на дното на нозете.

Детални спецификации

Додатоци на производи