• Свеж
Хомо платформа за кревет рамка со кралицата со глава, сива боја

Хомо платформа за кревет рамка со кралицата со глава, сива боја

DEN 3439.68

Од стока
Во магацинот

Опишете го поправете ја вашата спална соба во зачудувачки современ стил со овој тапациран кревет за штици. Изградена на цврста и фабрикувана рамка од дрво, на главата има правоаголен профил и е завиткана во тапациран тапациран, додека подлогата за пена додава мекост и удобност. Поставете на совпаѓање на тапацир, низок профил на нозе и странични шини и голем број на поддршка, сместете ги вашите омилени извори и душеци (потребни, не се вклучени) за да го завршите дизајнот. Карактеристики 1. може да се совпадне со најразлични спални соби, со модерен минималистички стил 2. Тапациран кревет за платформа ви обезбедува удобен допир 3. Може да го намали бучавата и да ви даде тивка и удобна спецификација на животната средина за одмор Боја : Сива големина : 89,7 *70.8*68.8 во материјал : цврсто дрво; Произведеното дрво може да се совпадне со најразлични спални соби, со модерен минималистички стил. Тапациран кревет за платформа ви обезбедува удобен допир. Може да го намали бучавата и да ви даде тивка и удобна околина за одмор.

Детални спецификации

Додатоци на производи