• Свеж
Рурално езерце од рефлексија пејзаж пејзаж графичка уметничка галерија завиткана платно печатење wallидна уметност

Рурално езерце од рефлексија пејзаж пејзаж графичка уметничка галерија завиткана платно печатење wallидна

DEN 719.84

Од стока
Во магацинот

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x-во-големи : 30 x 1,5 x 40 преголеми : 36 x 1,5 x 48. Уметнички дела се однесуваат на : на отворено, природа, вода, езеро, езерце, поле, поле , Тревни, рурални. Дизајн од Сузан Никол. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или креветска соба.

Детални спецификации

Додатоци на производи