• Свеж
А1HC гума од гума, дабово дрво Дизајн на дренажни дупки цела сезона големи 30 x48

А1HC гума од гума, дабово дрво Дизајн на дренажни дупки цела сезона големи 30 x48

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Овој стилски и уникатен доормат прави совршено забавен додаток на кој било трем, внатрешен двор или врата. Користете го овој душек за да фатите нечистотија додека вашите гости влегуваат во вашиот дом или како декорација за да ја покажете вашата loveубов кон лепилото. Оваа матна врата издржува сезонски промени и може да се користи надвор цела година. Овој бакар и црна гумена врата од бакар и црна гума е совршен начин да ги засилите подовите и украсот на домот, додека одржувате ниво на практичност. ДОРМАТ со разлика : овој доормат е специјално создаден имајќи го предвид поголемиот дел од влезната врата што му треба за прв пат во нашата земја. Задоволството е загарантирано. Големината е доволно голема за да одговараат на двојни врати и исто така и една врата . Дизајн на уметници : Дизајнот се собира од креацијата со рачно изработени од уметници што го прикажува нашето национално дабово дрво. Заврши со рака за да додадете боја за одличен изглед. Како што е завршено со рака, може да има мала варијација во боите . Засилени рабови и мала дебелина : Дорматот има засилени рабови со рамна основа и е тенка што го намалува ризикот од тропање и ја обезбедува вашата безбедност. Исто така, лесно се вклопува таму каде што е тесен јазот на подот и вратата. Doormat е дизајниран со комбинација на иглички и ребра што обезбедува подобро чистење на чевлите и сл. Гума со највисок квалитет : Ние користиме највисок квалитет на гума што обезбедува екстра долг живот. Тој е водоотпорен, се спротивставува на бледнее, мувла, временски промени и е погоден за сите видови на временски услови. Doormat е специјално дизајниран и има голем број дупки што помага во одводнување на поголемиот дел од водата дури и кога се користи во екстериери . Повеќекратни намени : Дорматот е доволно тенок за да одговара дури и со најтесните празнини на вратите што е ретка. Може да се користи надвор од предната и задната врата со или без покритие, внатрешен двор, итн. Може да се исчисти со едноставно црево или влажна крпа или само да се тресе чиста.

Детални спецификации

Додатоци на производи