• Свеж
Британски витешки машка империја ниска атлетска патика за атлетски суд

Британски витешки машка империја ниска атлетска патика за атлетски суд

DEN 319.52

Од стока
Во магацинот

Запознајте ја британската империја за машка империја ниска атлетска патика, дизајниран за вашата секојдневна метеж. Овие чевли инспирирани од кошарка се реконструираат со изглед и чувство на старо училиште. Со бучен изглед и перфорирани горни детали, овие стилски, трајни патики ќе ви помогнат да се истакнете. Перничена влошка за дополнителна удобност. Синтетичка кожа горната. Синтетичка гума од надворешната страна. Затегнете со пластични прстени од чипка.

Детални спецификации

Додатоци на производи