• Свеж
Тајни богатства женски дрес и чипка хемија ноќница

Тајни богатства женски дрес и чипка хемија ноќница

DEN 271.68

Од стока
Во магацинот

Подготвени за дневна, подготвена да се тркалаат во тајните богатства (женски и жени плус) испружена печатена плетена хемија! Сексите исечоци од чипка на деколте и контурирано грб, а полите на шамиче со чиста чипка додаваат романтична талент на овој фустан со плетено спиење. Ултра мазна и луксузна, мека течност ткаенина драпери до вашите криви, а прилагодливите ленти обезбедуваат ласкаво вклопување. Едноставно лизгајте ја над главата, а полите на шамичето ги покрива со удобност. Уживајте во кул ноќно спиење или салон покрај базенот. Одлично за патување затоа што е машина за перење и без брчки! Изберете од 3 примамливи отпечатоци од пролетта и завршете ја вашата гардероба со цврста црна опција. Тајните богатства женски и жени плус хемија.

Детални спецификации

Додатоци на производи