• Свеж
Levенски слаби фармерки на левици на Леви

Levенски слаби фармерки на левици на Леви

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Дизајнирано да ласка, држи и крева. Крајниот изглед на фармерки. Изработката на скулптури на Левис со мека е нежен спој на ултра-меки влакна и моќно истегнување. Тексас. Среден истегнување. Тенок низ колкот и бутот. Слаба нога. Среден пораст. Мерења од големина 27 : Подигнување : 8,5 ", Inseam : Unlored 27" и валани 26 ", отворање на нозете : 10.5". Поштенски лета. Интернет ексклузивно. Може да не се врати или разменува во продавниците.

Детални спецификации

Додатоци на производи