• Свеж
Моите омилени работи што умираат и сет на помраза, girly графичка маица

Моите омилени работи што умираат и сет на помраза, girly графичка маица

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Моите омилени работи што умираат и сет на намика умираат, girly графичка маица : тие работат со речиси секоја машина за сечење на умирање што ќе смести нафта-тенка умира и координативните чисти марки го олеснуваат создавањето на прилагодената еден-на-а- Kindубезни украси Овој пакет содржи варовна графичка маица : една 3-1/8 x 2-3/4 инчи умираат и еден лист од 8 x 4 инчи координирање на чисти марки Овие челични умираат ќе се пресечат низ картон, тенка иверица, 1/4 инчи Плута, Фелт, ацетат, лепливо платно, ткаенина, тексас, шкурка, занаетчиска пена од 2мм, хартија од дрво од дрво, листови со фото магнет и многу повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи